KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12376137
nr 1237 6137
Träsnitt
Jan Thomas Breivik. Signerad, daterad -49, hus, signerad. Motivet: 25x18
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:19:46
100 kr
200 kr
Lis Husberg (f. 1920)